אצה

אם אתם גרופים של סושי וזאת משום היתרונות הבריאותיים של הסושי והטעם המיוחד, הגיע הזמן להכיר את אצה סושי בר. רשת זו המונה 24 סניפים ברחבי ישראל הוקמה ב- 2006 בתל אביב ובתחילת דרכה היא התמחתה במשלוחי סושי ו- TAKE AWAY. כיום, ניתן ליהנות גם במסעדות הגדולות של הסניף המתאימות גם לאירוח משפחתי וקבוצתי וגם משירות המשלוחים המגיע לערים רבות ברחבי הארץ.

הסיבה להצלחה – יתרונות הסושי

אחד ממאכלי "הרחוב" הפופולאריים ביותר בישראל הוא המאכל שמיליוני סינים אינם מסרבים לו, הסושי.  סושי היא חתיכת מזון קטנה בגודל של נגיסה של אורז, אצות, דגים וירקות. סושי הוא מזון נפלא לכל מי שמעוניין לשמור על המשקל שלו ולהימנע מכל מיני מאכלי מזון מהיר רווי קלוריות ושומנים, כמו למשל המבורגר ופיצה. בנוסף, סושי מכיל כמות יפה של אומגה 3 (באם בחרתם סושי עם דג). הסושי מגיע בדרך כלל בצורת רול וזאת בהשוואה לסושי המסורתי אותו נהוג להגיש בצורת ניגירי. האורז של הסושי דביק במקצת ולא מהודק ונהוג לאכול אותו בידיים. דברים נוספים אותם חשוב לדעת אודות סושי הם שהסושי אמור להכיל מרכיבים טריים בלבד. באם מחליטים להכניס את הסושי למקרר מומלץ לעשות זאת עד חצי שעה מהרגע בו הוא מוכן וזאת על מנת שהדג לא יתקלקל. באם אתם מעוניינים לשמור את הסושי בפריזר יש לארוז אותו באריזת וואקום שמאפשרת שמירה טובה עליו למשך כמה שבועות.

אז מה כדאי להזמין?

עולם הסושי מורכב מסוגים רבים של סושי וכל אחד מאיתנו צריך לקבל החלטה אמיצה באם אנחנו מעוניינים לכלול ברול ירקות בלבד או ירקות וחלבונים שיכולים לבוא לידי ביטוי בחביתה היפנית או בכל סוג של דג בו מעוניינים. האפשרויות העומדות לרשותכם בתחום הסושי הם הזמנה של ניגירי (אצבעות אורז), טמאקי (קונוס), טמאקי (רול צר), פוטומקי ותפריט הספיישלים של אצה שכולל את סוגים שונים וטעימים של סושי. באם הנכם מעוניינים לתבל את הטעם, תוכלו לבחור גם במנות הצדדיות של אצה, מנות כמו למשל  אדממה, סלט וואקמה ומנות ראשונות משובחות נוספות, מרק מיסו נהדר, שניצל בפנקו ועוף בקארי ומוקפצים. כעת כל שנותר הוא להזמין משלוח. בתיאבון!

עבור לגרסה המיוחדת המותאמת לתוכנת הקראה